Rozmowa kwalifikacyjna – część II

Na rozmowę kwalifikacyjną najlepiej ubrać się elegancko. Nie ma mowy tutaj aby na spotkanie przyjść jakbyś szli na jakaś imprezę bądź po prostu do kina. O to trzeba naprawdę zadbać. Nie można też przesadzić z elegancją. Jak będziemy prezentować się lepiej od szefa, to może doprowadzić to, że pracy nie dostaniemy. Najlepiej w takim przypadku udać się dzień wcześniej do miejsca w którym przebywa nasz szef w celu zobaczenia jak się ubiera osoba, która prawdopodobnie będzie przeprowadzała z nami rozmowę kwalifikacyjną. Mężczyźni mogą ubrać jakiś garnitur. Natomiast kobiety mogą przyodziać się w garsonkę. O butach chyba nie muszę mówić, bo to logiczne, że nie wolno pod żadnym pozorem założyć butów do garnituru np. adidasów.

Transport Grecja
www.banextransport.pl
Profesjonalny spedytor.
Przewóz towarów z zagranicy.

To tylko niektóre rzeczy na które warto zwrócić uwagę przygotowując się na rozmowę kwalifikacyjną. Mam nadzieję, że Twoja rozmowa pójdzie jak po maśle i że dostanie pracą taką o jaką się starasz. Nawet jak jej nie otrzymasz, to zawsze jakieś doświadczenie w rozmowach kwalifikacyjnych będzie już mieć.

2 Komentarze

  1. Jeszcze warto dodać, że nie wolno cuchnąć jakbyś nie kąpali się dwa dni. To samo działa w drugą stronę, za mocne perfumy również szkodzą.

Komentowanie jest wyłączone.