Rozmowa kwalifikacyjna – część I

Niektórzy z was pewnie już przechodzili rozmowy kwalifikacyjne. Niektórzy mają to przed sobą i pewnie zastanawiacie się jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo dobrze bo poniższy artykuł będzie właśnie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Likwidacja zmarszczek Warszawa
www.medycynaestetyczna.com
Klinika medycyny estetycznej.
Dr Izabela Tilszer.

Na rozmowie kwalifikacyjnej może paść wiele pytań, im bardziej się do niej przygotujemy tym większe będzie prawdopodobieństwo, że dostaniemy stanowisko o które tak zabiegamy. Na Internecie krąży wiele przykładowych pytań, które mogą paść na rozmowie kwalifikacyjnej. Odradzam uczenia się na pamięć odpowiedzi na takie pytania dlatego, że osoba która będzie przeprowadzała z nami rozmowę zorientuję się że jesteśmy sztuczni, że korzystamy z gotowych odpowiedzi, których wcześniej nauczyliśmy się na blachę. Nie warto ryzykować, stawka o którą gramy jest zdecydowanie za wysoko. Chodzi o naszą przyszłość. Nie możemy jej zmarnować.

Przed spotkaniem warto zagłębić się w wiedzą dotyczącą firmy u której zabiegamy się o jakieś stanowisko. Tutaj wystarczy wpisać nazwę firmy w Google a znajdziemy pewnie sporo informacji dotyczących danej firmy.

3 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.