CV – część IV

Teraz czas przyszedł aby napisać coś w kursach i szkoleniach. Tutaj piszemy tylko te rzeczy, które mogą przydać się na danym stanowisku o który się staramy. Czyli np. jak chcemy pracować jako malarz, to nie ma sensu wpisywać w szkoleniach, że się ma kurs z pilnowania dzieci. Dałem tylko taki przykład aby zobrazować to co mam na myśli.

W dodatkowych informacjach piszemy np. o tym czy posiadamy jakieś prawo jazdy z uwzględnieniem na kategorię oraz wszystko inne, które może pomóc Ci otrzymać pracę.

Jeżeli chodzi o zainteresowania to tutaj wydaje mi się że sprawa jest dość prosta dlatego, że wystarczy napisać o naszych zainteresowaniach, hobby itp. Najlepiej napisać prawdę bo może okazać się że osoba, która przyjmę nas na stanowisko, będzie miała takie same zainteresowanie co my. A jak okaże się, że kłamaliśmy pisząc o naszym hobby, to możemy stracić pracę.

Jeżeli CV wysyłamy drogą elektroniczną to najlepiej zapisać go w formacie .pdf oraz nazwa naszego pliku powinna zawierać nasze imię i nazwisko.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.